Dlaczego My

Anita Leśniak

Założyciel HealthyCase

Witaj!
Nazywam się Anita Leśniak i jestem właścicielką cateringu HealthyCase.
Historia mojego cateringu zaczęła się w 2016 roku, kiedy szukałam sposobu na pozbycie się złego samopoczucia.
Od 16tego roku życia jestem osobą bardzo aktywną, kocham sport i życie w ciągłym ruchu daje mi ogrom satysfakcji.
Jestem pasjonatką rozwoju osobistego oraz zdrowego, ale jednocześnie nieziemsko pysznego jedzenia ☺
Zgłębiając tajemnice złego samopoczucia, trafiłam na szkolenie Kuby Mauricza propagatora diety Samuraja, oraz Iwony Wierzbickiej cudownej kobiety, która pomogła mi zrozumieć, że w przypadku diety to, co dla jednych jest zdrowe, dla innych może być prawdziwą trucizną!


Okazało się, że w moim przypadku eliminacja z diety glutenu, nabiału i roślin strączkowych dała SUPER POZYTYWNE efekty!
Podstawową dietą, którą oferuje, jest właśnie dieta Samuraja. I chyba nie muszę dodawać, że jest to cały czas dla mnie jedyna dieta, którą stosuje!

Wtedy właśnie wpadłam na pomysł, że skoro na mnie ta dieta działa tak wspaniale, to dlaczego nie zapoznać z nią innych ludzi? I tak właśnie narodziła się
firma HealthyCase. Podstawową dietą, którą oferuje, jest właśnie dieta Samuraja. I chyba nie muszę dodawać, że jest to cały czas dla mnie jedyna dieta, którą stosuje!
Stworzyłam wraz z cudowną dietetyczką, która prowadzi również bloga SMAKI WARTE POZNANIA, catering, który będzie opierał się na najlepszych i najzdrowszych produktach.
tłuszcz – w naszej kuchni używamy tylko oleju kokosowego Extra Virgin oraz masła klarowanego, do sałatek dodajemy oliwę z oliwek extra virgin, często w smoothie czy śniadaniu znajdziesz prozdrowotne awokado!
+ masło orzechowe – uwielbiamy i dlatego robimy je sami, całkowicie od podstaw. Dzięki temu mamy pewność, co się w nim znajduje.
+ jaja – oczywiście tylko grupa „0” lub „1”
+ ciasta – wszystkie ciasta stosowane w naszej kuchni przygotowujemy na bazie mąki kokosowej!
+ cukier – cukru u nas nie znajdziesz. Do słodzenia stosujemy tylko miód, banany lub daktyle.
+ kurczaki – tylko z wolnego wybiegu, od sprawdzonych dostawców.
W naszej kuchni HealthyCase kierujemy się jedną zasadą:

„ Nie ważne, ile kalorii dziennie zjesz. Liczy się tak naprawdę to, z jak dobrej jakości produktów pochodzą! Nie wystarczy, że dieta będzie dobrze zbilansowana – musi być również w pełni wartościowa!”
We współpracy z Natalią Kmieciak (pasjonatką jedzenia i autorką wspaniałego bloga o kuchni na całym świecie), stworzyliśmy dietę, która jest nie tylko smaczna, zdrowa i zbilansowana, ale także wspaniale wygląda! Do tego cały czas dbamy, by w naszych potrawach można było znaleźć najlepsze produkty sezonowe.