O diecie

Dieta próbna. Myślisz o zmianie nawyków żywieniowych, chcesz zadbać o swoją sylwetkę, a może nie masz czasu i ochoty na gotowanie posiłków? Nieważne z jakiego powodu tu trafiłeś, ważne że już od dziś możesz spróbować smacznych i zdrowych posiłków z naszego cateringu.

Zestaw próbny to idealny wybór, jeśli chcesz na własne oczy i … kubki smakowe przekonać się jak gotujemy. Możesz wybrać każdą dietę dostępną w naszej ofercie i dowolną jej kaloryczność. Codziennie inne menu, które zawsze możesz sprawdzić na naszej strony, zdrowe produkty (na tym nigdy nie oszczędzamy) i pełna pasji ekipa na kuchni.

Uprawiasz sport, zrzucasz zbędne kilogramy? U nas sprawdzisz nie tylko kaloryczność poszczególnych dań, ale również dokładne makro wszystkich dostarczanych posiłków.

Cena: 44 zł

Klienci o diecie próbnej

Wiedziałem, że catering z dostawą do domu to idealna opcja dla mnie. Nie lubię gotować, ale zwracam dużą uwagę na to, co mam na talerzu. Zestaw próbny od HealthyCase za niewielką kwotę pozwolił mi sprawdzić ich jakość i smak. Bez kupowania przysłowiowego kota w worku okazał się być strzałem w 10!

Anna Jaskólska

Last modified onczwartek, 07 grudzień 2017 14:20


Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżaco ze wszystkimi ofertami specjalnymi